Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho

Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 80,00

Andere items

Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis - Liggend naakt, litho kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Sierhuis (1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Herkenbaar maar zelden gezien werk van Jan Sierhuis. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en gedateerd (‘94), een E.A. exemplaar.  In mint conditie.

Afmetingen: 66cm x 51cm (blad), 63cm x 48cm (beeld)

ZZOC

Dit item is verkocht voor 80,00

Starttijd:20-11-2017 om 10:21
Eindtijd:27-11-2017 om 19:21

Biedingen (6):

harrywillems
27 nov. / 17:08
€ 80
KloosUp
27 nov. / 17:07
€ 75
KloosUp
27 nov. / 16:52
€ 65
harrywillems
27 nov. / 16:49
€ 60
KloosUp
25 nov. / 13:14
€ 55
Revis
24 nov. / 20:16
€ 50