Jan Sierhuis - litho - 1974

Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 32!

Jan Sierhuis - litho - 1974

Verkoopprijs: € 36,80 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 32!Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 32!Jan Sierhuis - litho - 1974 kopen? Bied vanaf 32!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (211)
  • Jan Sierhuis (1928)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage110/250
Met de hand gesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Afmetingen:  H21 x b32 cm.  Gedrukt op 200 grams beter houtvrij tekenpapier van van Gelder. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Dit item is verkocht voor 36,80(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-11-2020 om 20:40
Eindtijd:27-11-2020 om 20:59

Biedingen (1):

JoostOost
25 nov. / 01:22
€ 32