Jan Sierhuis - Litho: 1974

Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen21 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met de hand gesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Het werk komt uit schetsboek 110(oplage 250). Afmetingen blad:  H21 x b32 cm. Gedrukt op 200 grams beter houtvrij tekenpapier van van Gelder. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In goede staat

Starttijd:10-02-2022 om 09:17
Eindtijd:19-02-2022 om 20:54
Openingsbod € 32
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland