Jan Sierhuis - Litho: 1974

Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!Jan Sierhuis - Litho: 1974 kopen? Bied vanaf 32!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met de hand gesigneerde zwart - wit litho van Jan Sierhuis uit 1974. Afmetingen blad:  H32 x b21 cm. Afmetingen voorstelling: H24 x b21cm. De litho is rechtsonder gesigneerd en gedateerd met potlood. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag
ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs

In goede staat

Starttijd:29-03-2022 om 12:32
Eindtijd:07-04-2022 om 19:56
Openingsbod € 32
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland