Jan Sierhuis: Litho, Flamenco (rood) - Verkocht

Jan Sierhuis: Litho, Flamenco (rood) kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis: Litho, Flamenco (rood) kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Flamenco (rood) kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Flamenco (rood) kopen? Bied vanaf 50!Jan Sierhuis: Litho, Flamenco (rood) kopen? Bied vanaf 50!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel:  Flamenco (rood)
Jaartal:  2002
Afmetingen blad:  56,5 cm x 79 cm
Oplage: 26/55
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In goede staat; het papier is aan de linkerkant beschadigd, buiten beeld.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:24-05-2016 om 13:20
Eindtijd:06-06-2016 om 10:34