Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO - Verkocht

Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!

Verkoopprijs: € 1.850,00

Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!Jan Sierhuis - olieverf op doek TANGO kopen? Bied vanaf 1850!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan Sierhuis (1928)

Jan Sierhuis

Titel : Tango

Olieverf op doek

Afmeting 100 x 70 cm

Gesigneerd rechtsonder en gedateerd 1988

Verso Gesigneerd en gedateerd en betiteld ( grappig is in eerste instantie foutieve spelling)

Inclusief mooie bijpassende zilveren baklijst

Dit item is verkocht voor 1.850,00
Starttijd:28-12-2016 om 22:02
Eindtijd:08-01-2017 om 22:07
frances49
08 jan. / 22:01
€ 1850