Originele kleurenlithografie van Jan Sierhuis (1928)
Getekend en genummerd 164/190
Gedateerd (19)73
uitgever: Prent 190, Utrecht
Wordt professioneel ingepakt en verzekerd verzonden incl. track en trace.
Goed
In goede staat, lichte onopvallende kreuk in het werk, enkele lichte kreukjes aan de randen
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: De klinge, België
Tot 10 kg.
Binnen België
€ 13,50
Naar Nederland
€ 22,00
€ 26,00
Europese Unie
€ 26,00