Jan Sierhuis - Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 - Verkocht

Jan Sierhuis -  Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 kopen? Bied vanaf 1!
Jan Sierhuis -  Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis -  Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis -  Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis -  Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 kopen? Bied vanaf 1!Jan Sierhuis -  Krijt op papier - Kompositie met Figuren 1988 kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sierhuis (1928)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1988
TechniekPastel/Krijt
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer redelijke staat.HandgesigneerdJaartal 1988Afmetingen 20 x 32 cm.
ConditieRedelijk

Redelijke staat. Herkomst map met werken op papier.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:19-08-2018 om 15:57
Eindtijd:02-09-2018 om 20:15
Biedingen (10)
kkyip
31 aug. / 15:56
€ 15
Lexinho
26 aug. / 16:15
€ 10
kkyip
26 aug. / 16:15
€ 10
Lexinho
26 aug. / 16:15
€ 7
kkyip
26 aug. / 16:15
€ 6
Lexinho
26 aug. / 16:15
€ 5
kkyip
26 aug. / 16:15
€ 4
Lexinho
24 aug. / 18:15
€ 3
HetKunsthuys
24 aug. / 18:14
€ 2
Lexinho
24 aug. / 11:35
€ 1