Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos

Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!
Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!Jan Simon Knikker (jr.) - Houthakken in het bos kopen? Bied vanaf 155!
  • Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het is een bostafereel. De 2 houthakkers hebben een vuur aangelegd en zijn met een al gevelde boomstam bezig. Het is al herfstig, sommige bladeren zijn al oranje bruin.
Rook stijgt op van het vuurtje.
Het is op een fraaie, losse en impressionistische wijze geschilderd.
Het is rechtsonder in rood gesigneerd met H Endlig, wat een bekend pseudoniem is van Jan Knikker Junior.

De conditie is vrij goed. Een doek is nooit volmaakt vlak en mss is de vernis iets vergeeld.

Hier en daar wat craquelé, maar niet storend.

Jan Simon Knikker (jr.) (1911-1990)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  GertStuve
FA. (1)

Lid sinds 2021
8 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
34 cm
25 cm
Sluit binnenkort 16u 9m 39s
Openingsbod€ 155
ObjectlocatieDiepenheim ,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-01-2023 om 18:24
Eindtijd:29-01-2023 om 20:22