Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 38 x 32 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 41/125 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De ets is onderdeel van de Rijnmond Toen collectie en is indertijd bij inname zorgvuldig gereinigd, zuurvrij gemaakt en vervolgens opgeslagen in een zuurvrije archiefdoos. In de marge links, ruim buiten het afbeeldingsgebied zit een oppervlakkig scheurtje, verso geseald met zuurvrij tape. (Zie de betreffende afbeelding) In verband met mijn leeftijd wordt de verzameling geleidelijk ingekrompen. In de collectie is van dezelfde ets een tweede exemplaar beschikbaar, zie voor het 2e exemplaar collectie nr. 139-JS. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 2-3-2023 om 23:55 |
Eindtijd | 7-5-2023 om 9:32 |