Jan Sirks - Viaduct Rotterdam

Jan Sirks - Viaduct Rotterdam kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sirks - Viaduct Rotterdam kopen? Bied vanaf 70!Jan Sirks - Viaduct Rotterdam kopen? Bied vanaf 70!Jan Sirks - Viaduct Rotterdam kopen? Bied vanaf 70!
  • Jan Sirks (1885-1938)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ets van het vooroorlogse Rotterdam met luchtspoor en Laurenskerk op achtergrond. Ooit aangekocht bij kunsthandel Rembrandt Joh. De Jong Nw. Binnenweg 287 Rotterdam
Werk is in goede staat. Passepartout is vergeeld.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland

Jan Sirks (1885-1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  janburger
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
87 cm
70 cm
63 cm
48 cm