Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen - Verkocht

Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!Jan Sluijters (jr.) - Naakt poserende mannen kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Annashof0308

Lid sinds 2018
6 verkochte items
  • Jan Sluijters (jr.) (1914-2005)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Potlood tekening  van 2 naakt poserende mannen

Jan Sluijters (jr.) (1914-2005)

Poserend naakt - tekening, gesigneerd
Jan Sluijters jr. 1914-2005, zoon van de grote Jan Sluijters 1881 - 1957
Naaktekening 32 x46,5 cm gesigneerd monogram SR

Jan Sluijters junior, zoon van Jan Sluijters sr. was door het beroep van zijn vader van jongsaf aan vertrouwd met het schildersvak. Opgeleid aan de Rijksnormaalschool voor Tekenonderwijzers en de Rijksacademie Amsterdam en specialiseerde zich in het schilderen, tekenen en aquarelleren van stadsgezichten, stillevens en vooral landschappen. Zijn kleurig en expressief impressionisme doet enigszins denken aan dat van zijn vader.
De kunstenaar woonde en werkte in Amsterdam en vanaf 1945 in Baambrugge. Hij was lid van de Amsterdamse schildersverenigingen St.Lucas en Arti et Ami. J

Goede staat. Geen scheuringen of vouwen

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-01-2021 om 17:01
Eindtijd:22-01-2021 om 22:16
Kunstmens1973
16 jan. / 13:37
€ 10