Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50)

Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 65!
Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 65!Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 65!Jan Snoeck - Black and White '87 (45/50) kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
IngelijstGlasschade
Afmetingen48 cm x 48 cm (h x b)
Glasschade70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45/50
Mooi exemplaar, lijst heeft wat glasschade.

Sluit binnenkort 8u 44m 49s
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieZoetermeer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd:17-09-2022 om 15:33
Eindtijd:27-09-2022 om 22:02