Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996

Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 85!Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 85!Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 85!Jan Snoeck - e'l revu d'artiste 1996 kopen? Bied vanaf 85!
  • Jan Snoeck (1927-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
IngelijstIngelijst
Afmetingen36 cm x 40 cm (h x b)
Lijst58 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooi, in mooie lijst met passe-partout

Starttijd:17-09-2022 om 15:33
Eindtijd:27-09-2022 om 21:59
Openingsbod € 85
ObjectlocatieZoetermeer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie