FA. (7)

Jan Snoeck - Onbekend

Jan Snoeck - Onbekend kopen? Bied vanaf 175!
Jan Snoeck - Onbekend kopen? Bied vanaf 175!Jan Snoeck - Onbekend kopen? Bied vanaf 175!Jan Snoeck - Onbekend kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  Marcart
FA. (3)

Lid sinds 2020
32 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Jan Snoeck (1927-2018)
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
Lijst80 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Jan Snoeck bekend van zijn vrolijker kleuren en natuurlijk zijn beelden in Den Haag, hoek v Holland etc

Ingelijst en in noppen folie

Sluit binnenkort 2u 31m 14s
Openingsbod€ 175
ObjectlocatieDelft, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:13-05-2022 om 14:03
Eindtijd:20-05-2022 om 21:47