Jan Sonnemans - Figuren - Verkocht

Jan Sonnemans - Figuren kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan Sonnemans - Figuren kopen? Bied vanaf 1!Jan Sonnemans - Figuren kopen? Bied vanaf 1!
  • Jan Sonnemans (1943-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen16 x 16 cm (h x b)
Passe-partout40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageBetreft nummer 11 van 25.
Over de kunstenaar:
Jan Sonnemans wordt op 19 februari 1943 als zoon van een plaatselijke dorpsbakker geboren in Sint-Oedenrode. Jan Sonnemans studeert in 1969 af aan de kunstacademie in Eindhoven. Hij heeft een groot aantal schilderijen, tekeningen en prenten nagelaten. Op zijn verjaardag op 19 februari 2006 overlijdt hij in Sint-Oedenrode op 63-jarige leeftijd.

Over het werk:
Betreft een prent met daarop diverse figuren. In de druk rechtsonder gedateerd '2000'. Rechtsonder is het in potlood gesigneerd met 'Jan Sonnemans'. Betreft nummer 11 van 25. De prent meet 16 centimeter hoog en 16 centimeter breed. De passe-partout meet 40 centimeter hoog en 30 centimeter breed.
Het werk is in een goede staat.
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50

Jan Sonnemans (1943-2006)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  bakhuizen
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
30 cm
40 cm
16 cm
16 cm

ObjectlocatieWoerden,  Nederland
Starttijd3-8-2022 om 19:17
Eindtijd17-8-2022 om 19:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken