Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen - Verkocht

Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen kopen? Bied vanaf 1!Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen kopen? Bied vanaf 1!Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen kopen? Bied vanaf 1!Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen kopen? Bied vanaf 1!Jan Spijkers - Suikerets/Aquatint - Omwegen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  mappart

45 verkochte items
  • Jan Spijkers (1945)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Spijkers (1945)

Titel: Omwegen
Jaar: 1974
Techniek: Suikerets/aquatint

Gesigneerd: r.o.
Afmeting: 40x32cm afbeelding, 65x56cm lijst
Conditie: zeer goed

Oplage: No. 4 van 6
ingelijst in licht aluminium lijst

bij verzending: glasbreuk op risico van koper

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-05-2017 om 19:33
Eindtijd:22-05-2017 om 19:33
Biedingen (8)
Antinea
22 mei / 14:33
€ 25
Reinaert
22 mei / 14:33
€ 22
Antinea
22 mei / 14:31
€ 15
Reinaert
22 mei / 14:31
€ 13
Antinea
22 mei / 13:51
€ 7
Reinaert
22 mei / 13:51
€ 5
Reinaert
22 mei / 12:28
€ 3
dazzainthedam
16 mei / 06:59
€ 1