Jan Spijkers suikerets/aquatint Zonder titel - Verkocht

Jan Spijkers suikerets/aquatint  Zonder titel kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Geplaatst door  limburgsekunst
FA. (1)

62 verkochte items
  • Jan Spijkers (1945)
TypeTekening / Aquarel

suikerets/aquatint nr 3 van 6 , 26cm bij 32 cm

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:27-10-2015 om 20:24
Eindtijd:10-11-2015 om 20:24
FortheloveofART
10 nov. / 20:09
€ 10