Jan Stroosma - 5 etsen

Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!
Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!Jan Stroosma - 5 etsen kopen? Bied vanaf 65!
  • Jan Stroosma (1928-1983)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1962
TechniekEts
Afmetingen55 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
De ronde ets heeft een atelier stempel.
De andere etsen zijn daarentegen ongesigneerd.

De etsen zijn gedrukt op verschillende papiersoorten.

Drie van de etsen zijn op wat dunner papier en de twee andere op wat steviger papier gedrukt.
Van sommige is het papier wat verkleurd en ziet er soms wat smoezeliger uit.

Jan Stroosma (1928-1983)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  daafse
FA. (1)

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
43 cm
55 cm
Sluit over 6d 3u 57m 36s
Openingsbod€ 65
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieTienhoven, Nederland
Starttijd:27-09-2022 om 23:58
Eindtijd:09-10-2022 om 21:50