In opdracht geveild:
(20-20-1)
Mooie ets van de Friese kunstenaar Jan Stroosma. Droge naald techniek. Kleine oplage, nummer 1 van 12, eigen druk.
Titel: Ochtendmist Waddenzee
Jaartal: 1981
Afmetingen: 28cm x 41cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 1/12
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een koker, voor 10 euro binnen NL. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: