Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie ets door Jan Stroosma
Voorstelling van een bar met clientéle aan de Zeedijk
Ets onder passepartout, beeldmaat 10x7, p.p.maat 26x20
Gesigneerd in potlood r.o. 'Jan Stroosma', getiteld l.o. 'Zeedijk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 18-6-2017 om 20:02 |
Eindtijd | 27-6-2017 om 15:02 |