Jan Strube: Kleuren Lithografie - Verkocht

Jan Strube: Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 59,00

Jan Strube: Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 59!Jan Strube: Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 59!Jan Strube: Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 59!Jan Strube: Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 59!Jan Strube: Kleuren Lithografie kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

437 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Jan Strube (1892-1985)
GesigneerdHandgesigneerd

Jan Strube
Handingekleurde litho
Boereninterieur omstreeks 1900

Mooi ingelijste zeldzame litho met een zuurvrije passepartout.

Voor de conditie van het werk, zie foto’s.

Verzending is mogelijk in overleg. Verzending gebeurd op eigen risico.

Voor meer informatie of een vraag kunt altijd een bericht sturen.

Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:15-02-2018 om 12:33
Eindtijd:19-02-2018 om 12:33
almoro
18 feb. / 11:53
€ 59