Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's - Verkocht

Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 75!
Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 75!Jan te Wierik boek " Ik houd van snoep " met 4 kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 75!
  • Jan te Wierik (1954-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: " Ik houd van snoep"
Materiaal: Prachtig  boek met kunstlitho's van Jan te Wierik inclusief 4 losse kunstlitho's. Dit boek heeft een nieuwwaarde van €250,-

Afmetingen: Boek 35 x 49 cm ( prenten 33 x 46 cm )
Conditie: Nieuwstaat
Ophalen/verzenden:  U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Verzendkosten in Nederland €15,- Belgie €25,-.

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:29-07-2015 om 18:52
Eindtijd:08-08-2015 om 18:52
Biedingen (3)
Solex
08 aug. / 18:46
€ 85
pvdh074
08 aug. / 11:21
€ 80
Solex
06 aug. / 11:02
€ 75