Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos

Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!
Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!Jan Teunissen - Campochiaro Eleoussa Rhodos kopen? Bied vanaf 300!
  • Jan Teunissen (1949)
Jaartal2007
DragerPaneel
StijlRealistisch
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen86 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstschilder Jan Teunissen geniet voornamelijk bekendheid vanwege zijn zeer gedetailleerde en in een clair-obscur-achtige sfeer weergegeven realistische schilderijen. Voornamelijk stillevens. Een enkele keer maakt de schilder een uitstapje naar andere onderwerpen zoals ook met het schilderij "Campochiaro Eleoussa Rhodos". Een tafereel dat de schilder tegenkwam tijdens een van zijn vakanties op het Griekse eiland Rhodos. Een van de meerdere in dat dorp nog bestaande en vervallen overheidsgebouwen.

Schilderij is in prima staat en geschilderd in olieverf op mdf-paneel (6 mm)

Jan Teunissen (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Realistischschilderijen
FA. (1)

Lid sinds 2018
4 verkochte items
62 cm
86 cm
Starttijd:23-03-2022 om 19:52
Eindtijd:30-03-2022 om 22:43
Openingsbod € 300
ObjectlocatieBest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland