Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland - Verkocht

Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland  kopen? Bied vanaf 40!
Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland  kopen? Bied vanaf 40!Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland  kopen? Bied vanaf 40!Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland  kopen? Bied vanaf 40!Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland  kopen? Bied vanaf 40!Jan Thijs Buit - linosnede - O.Flevoland  kopen? Bied vanaf 40!
  • Thijs Buit (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: O-Flevoland
Jaartal: 1990
Afmetingen beeld: 36 cm x 50 cm (afmetingen blad: 50 cm x 65 cm)
Oplage: 48/50
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Lino op papier.
Papier; Fabriano, handgeschept.
Ingelijst: Nee
Conditie zeer goed. hoekje rechtsboven kreukje.

Thijs Buit (1934)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Centerfo
FA. (17)

526 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:31-07-2016 om 21:47
Eindtijd:12-08-2016 om 21:47
Josef1970
12 aug. / 20:24
€ 40