Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 - Verkocht

Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!

Verkoopprijs: € 110,00

Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!Jan Toorop - originele litho, handgesigneerd 1927 kopen? Bied vanaf 110!

Geplaatst door  JBK
FA. (21)

404 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
  • Jan Toorop (1858-1928)
GesigneerdHandgesigneerd

Johannes Theodorus (Jan) Toorop (1858-1928)
Originele litho, handgesigneerd en in de litho gesigneerd en gedateerd 1927
Afmetingen litho: 21cm x 13cm
Status: Goed, is ingelijst kan zo aan de muur.
Verzenden mogelijk.
Over hemzelf:
Johannes Theodorus (Jan) Toorop, ook: Jean Theodor Toorop, (Poerworedjo, 20 december 1858 Den Haag, 3 maart 1928) was een van de belangrijkste Nederlandse beeldend kunstenaars uit de periode 1880-1910. Aanvankelijk schilderde hij in impressionistische stijl, maar via het pointillisme ontwikkelde hij zich tot symbolistisch schilder.

Ook was hij actief als portrettekenaar en ontwierp hij keramiek, reclame-affiches en boekbanden. De Nederlandse art nouveau wordt vaak met zijn werk geassocieerd. In de laatste twintig jaar van zijn leven was hij sterk rooms-katholiek geïnspireerd.

Hij was de vader van Charley Toorop, grootvader van de kunstenaar Edgar Fernhout en de cineast John Fernhout en overgrootvader van Rik Fernhout - vier generaties kunstenaars.

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:10-05-2015 om 19:36
Eindtijd:21-05-2015 om 19:36
valentijn
21 mei / 02:04
€ 110