Harry Timmermann - Landschap acryl op papier
William John Cooke - Laakmolen Den Haag
Rins Heidema - Antilope - Ets, Ingelijst
Henri Frederic Boot - Portret (man met hoed)
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig stilleven van de kunstenaar Jan van Delft (1879-1952). Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1917. Het werk is dus bijna 100 jaar oud! Maar nog steeds prachtig van kleur. Afmetingen: 44 cm. x 34 cm (met lijst). Boardmaat: 34 cm. x 24 cm. Conditie board: goed. De lijst heeft gebruikssporen en een beschadiging links onder (zie foto's). Het schilderij wordt verzekerd verzonden. Afhalen is een optie. Info: RKD.nl/delft
Starttijd | 19-10-2016 om 22:03 |
Eindtijd | 29-10-2016 om 22:03 |