Jan van Delft, Lelie III - Verkocht

Jan van Delft, Lelie III kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 11,00

Geplaatst door  impressies
FA. (1)

112 verkochte items
  • Jan van Delft (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets

Totel: Lelie, III

Prachtige ets of zwaar handgeschept zuurvrij papier

Beeldformaat : 65 x 50 cm

Papierformaat: 80 x 61 cm

Gesigneerd rechts onder met potlood

Conditie: Uitstekend

Niet ingelijst

Dit item is verkocht voor 11,00
Starttijd:05-05-2015 om 16:14
Eindtijd:10-05-2015 om 16:14
Biedingen (6)
Armando
10 mei / 14:51
€ 11
prentint
09 mei / 14:08
€ 9
torbruin
06 mei / 19:50
€ 7
Armando
06 mei / 19:50
€ 5
torbruin
06 mei / 19:50
€ 3
Armando
05 mei / 19:40
€ 1