Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL

Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 109!
Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 109!Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 109!Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 109!Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 109!Jan van den Dobbelsteen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 109!
  • Jan van den Dobbelsteen (1954)
Jaartal1984
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de ZERO, Op-Art & Minimalisme Special special.
Gemengde techniek op overlappende vellen papier. Werk is aan de achterzijde van de (kapotte) lijst gesigneerd.
Bovenzijde lijst en glas ontbreken.
Werk komt uit voormalige KPN collectie.
Afmeting 60 x 40 cm.
Lijst is niet meer intact. Kunstwerk is in goede staat.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00

Openingsbod € 109
ObjectlocatieUden,  Nederland
Starttijd21-2-2024 om 11:58
Eindtijd4-3-2024 om 20:41