Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee - Verkocht

Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!

Verkoopprijs: € 295,00

Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!Jan van der HEIJDEN (1911 - 1992) - olieverf op doek - zeilschepen op zee kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  martins
FA. (34)

345 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan van der Heijden (1911-1992)

Een zeer fraai marinegezicht van de Nederlandse kunstenaar Jan van der HEIJDEN (Leiden 1911 - Delfgauw 1992). Met een prachtige authentieke lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 109 cm. x 79,5 cm. Doekmaat: 90 cm. x 60 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek is op 1 plaats gerestaureerd (zie foto's). De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen heeft de voorkeur, gezien de grootte,zwaarte en kwetsbaarheid van de lijst.

Dit item is verkocht voor 295,00
Starttijd:10-08-2017 om 19:38
Eindtijd:23-08-2017 om 19:38
Knep
23 aug. / 19:27
€ 295