Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019

Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!
Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!Jan van der Ploeg - Set van twee handgesigneerde kleurenzeefdrukken - zonder titel - 2019 kopen? Bied vanaf 475!
  • Jan van der Ploeg (1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2019
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen36 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige geometrisch abstracte werken van de hand van de interessante kunstenaar Jan van der Ploeg.

Unieke kans om een tweeluik van Jan van der Ploeg in huis te hebben hangen. Zijn muurschilderingen zijn van een verbluffende monumentale klasse. Kijk zeker eens op zijn Instagram, om zijn prachtige creaties te zien.

Deze werken zijn door hem gemaakt in 2019 en geheel in lijn met zijn beeldtaal. Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en gedateerd. Afmeting van het blad is 36 x 29cm. Een must have voor een verzamelaar van geometrisch abstracte kunst, of gewoon voor iemand die iets heel moois aan de muur wil hebben.

Oplagenummer kan afwijken van de foto's.

Jan van der Ploeg is schilder van monumentale muurschilderingen in musea zoals in het Rotterdamse Museum Boijmans van Beuningen, Gemeentemuseum Den Haag, Kunsthal KAdE Amersfoort, Rijksmuseum Twenthe Enschede, Villa Mondriaan Winterswijk, Lakenhal Leiden, SCHUNCK Heerlen, MOTI Breda en het Stedelijk Museum Amsterdam. Zijn werk was onder meer te zien in de tentoonstelling ‘MINUS SPACE’ in het MOMA, P.S.1, New York, het Hammer Museum in Los Angeles, Dunedin Public Art Gallery, Daimler Contemporary Berlijn, CCA Andratx, Wellington City Art Gallery, Centro Per l’Arte Contemporanea Luigi Pecci Prato, National Gallery of Victoria in Melbourne en in diverse kunstinstituten en galeries in Amsterdam, Auckland, Basel, Berlijn, Chicago, Den Haag, Haarlem, Houston, Keulen, Melbourne, Milaan, Parijs, Sydney, Wellington, New York. In 2016 verscheen de monografie ‘Jan van der Ploeg – Selected Works, 2009 – 2016 ’. Hij organiseerde een groot aantal tentoonstellingen in binnen- en buitenland. Onlangs zijn verschillende monumentale projecten van Van der Ploeg opgeleverd voor onder meer aan het Sint Antonius Ziekenhuis in Nieuwegein, Kartell in Brussel, Piet Hein Eek in Mavaleix, het Drachtsterplein in Leeuwarden, het Ministerie van Financiën in Den Haag, het Fietstransferium SSGN in Nijmegen, I.S.I.S. Rosario Livatino in Napels en bij de Bocconi Universiteit in Milaan. (bron Mondriaan Fonds)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 24,00
Wereldwijd € 35,00

Starttijd28-3-2022 om 16:46
Eindtijd3-4-2022 om 21:15
Openingsbod € 475
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland