Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving

Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!
Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Jan van der Veer (1912-2001)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen54.5 cm x 36.5 cm (h x b)
Lijst60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zittend naakt in dromerige paarse setting door de Haarlemse kunstenaar Jan van der Veer.
Gesigneerd in potlood: linksonder.

Jan van der Veer (1912-2001)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (16)

643 verkochte items
50 cm
60 cm
36.5 cm
54.5 cm
Starttijd:01-05-2022 om 07:01
Eindtijd:08-05-2022 om 22:51
Openingsbod€ 115
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie