Jan van der Zee - Abstracte linosnede

Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!
Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!Jan van der Zee - Abstracte linosnede kopen? Bied vanaf 220!
  • Jan van der Zee (1898-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Grote abstracte linosnede van de hand van Groninger Ploeg kunstenaar Jan van der Zee.  Gedrukt op dun, iets doorschijnend papier (zie laatste foto van de achterzijde). Handgesigneerd met potlood.

Het werk is niet genummerd in oplage en derhalve schaars.

Zie ook de foto's voor een eigen indruk.

Het werk is gedrukt op dun Japans papier, dat van nature oneffenheden is zich heeft. Daarom oogt het papier niet egaal, maar het werk is in goede staat.

Starttijd:26-04-2022 om 09:58
Eindtijd:08-05-2022 om 11:00
Openingsbod € 220
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGroningen,  Nederland