Jan van Diemen - wielrenner

Jan van Diemen - wielrenner kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Paulmans

Lid sinds 2020
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Jan van Diemen (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
StijlAbstract
OnderwerpSport
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
Lijst72 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9 van 23
Uit een serie van vier

Altijd op kantoor gehangen

Jan van Diemen (1954)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Paulmans

Lid sinds 2020
verkochte items
90 cm
72 cm
80 cm
60 cm
Starttijd:22-04-2020 om 09:37
Eindtijd:29-04-2020 om 21:02
Openingsbod€ 50
ObjectlocatieAlmere, Nederland
VerzendingAlleen per koerierGratis