Jan van Doorn: Lino, Forellen - Verkocht

Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 18,00

Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!Jan van Doorn: Lino, Forellen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Alle items van deze verkoper (520)
  • Jan van Doorn (1911-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Forellen
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 33,5 cm x 52 cm
Oplage: 23/25
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal:  Linosnede op japans papier, bevestigd op onderblad/passe-partout.
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.

Jan van Doorn (1911-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (321)

Lid sinds 2010
44663 verkochte items
Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:22-03-2016 om 10:17
Eindtijd:27-03-2016 om 11:22
Biedingen (7)
PepijnBlom
27 mrt. / 11:14
€ 18
EldertWalter
27 mrt. / 11:14
€ 16
PepijnBlom
27 mrt. / 10:15
€ 9
Eleo
27 mrt. / 10:15
€ 7
PepijnBlom
27 mrt. / 10:15
€ 5
Eleo
27 mrt. / 10:15
€ 3
PepijnBlom
25 mrt. / 14:48
€ 1