Jan van Heel - Clown

Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!
Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!Jan van Heel - Clown kopen? Bied vanaf 850!
  • Jan van Heel (1898-1990)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1943
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 41 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 62 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Dit kunstwerk van Jan van Heel is gesigneerd aan de linkeronderkant
aan de achterkant is het kunstwerk gesigneerd en met jaartal 1943 / met de titel
Kunstwerk moet schoongemaakt worden.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50