Jan van Helden droge naald ets Ruiter aan het strand - Verkocht

Jan van Helden droge naald ets  Ruiter aan het strand kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Geplaatst door  limburgsekunst
FA. (1)

62 verkochte items
  • Jan van Helden (1932-2006)
TypeTekening / Aquarel

droge naald ets 4 van 5 ,27cm bij 34 cm

Jan van Helden (1932-2006)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  limburgsekunst
FA. (1)

62 verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:27-09-2015 om 09:53
Eindtijd:12-10-2015 om 08:53
pictus
08 okt. / 21:55
€ 15