Jan van Holthe: Olieverf op doek, Croix - Ingelijst

Jan van Holthe: Olieverf op doek, Croix - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Jan van Holthe: Olieverf op doek, Croix - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van Holthe: Olieverf op doek, Croix - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van Holthe: Olieverf op doek, Croix - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Jan van Holthe: Olieverf op doek, Croix - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (278)

Lid sinds 2010
37133 verkochte items
Alle items van deze verkoper (299)
  • Jan van Holthe (1923-1996)

Titel: Croix
Jaartal: 1983
Afmetingen lijst: 42 cm x 52 cm (Beeld: 40,4 cm x 50,4 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder) en op verso
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Ja, in houten lijst
Conditie: In zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:14-02-2017 om 14:46
Eindtijd:26-02-2017 om 14:46

Biedingen (1):

Klassiekers
26 feb. / 14:29
€ 100