Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse

Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!
Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!Jan van Keulen - 2 litho's: Bloemstilleven en Dormeuse kopen? Bied vanaf 60!
  • Jan van Keulen (1913-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

2 Kleurenlitho's van Jan van Keulen. Titels: Bloemstilleven en Barmhartige Samaritaan. Afmetingen blad: H63 x b47.5 cm/H47.5 x b63cm. Afmetingen voorstellingen: H48.5 x b37.5cm/H32 x b36.5cm. De weken zijn is links onderaan en rechts onderaan in de druk gesigneerd door de kunstenaar.

De authenticiteit van de aangeboden werken wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Mocht u alleen interesse hebben in een van deze items, kunt u een mail sturen

Verzenden: we verzenden op dinsdag  en donderdag.

De voorstelling zijn in goede staat. Er zit wat verkleuring en kleine kreukels langs de witte randen om het werk heen van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt dit in de lijst/onder de passe-partout.

Jan van Keulen (1913-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (31)

904 verkochte items
Alle items van deze verkoper (318)
47.5 cm
63 cm
Starttijd:26-07-2022 om 15:36
Eindtijd:04-08-2022 om 19:27
Openingsbod € 60
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland