Jan van Keulen - Verkocht

Jan van Keulen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Jan van Keulen kopen? Bied vanaf 1!Jan van Keulen kopen? Bied vanaf 1!Jan van Keulen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2688 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Jan van Keulen (1913-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Jan van Keulen

Techniek; LItho

gesigneerd met de hand en gedrukt gesigneerd

maten; 45 x 63 cm

minimale gebruikssporen aan de rechterhoeken

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:06-08-2017 om 09:32
Eindtijd:13-08-2017 om 09:32
Biedingen (3)
schoffel
10 aug. / 09:05
€ 3
artmuseum777
10 aug. / 09:05
€ 3
schoffel
10 aug. / 01:34
€ 1