Jan van Riel - Abstract landschap

Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!Jan van Riel - Abstract landschap kopen? Bied vanaf 30!
  • Jan van Riel (1907-1988)
Jaartal1958
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Nederlandse kunstschilder Johannes Petrus van Riel.

Werk op papier op board geplakt.

Schilderij in goede conditie

Jan van Riel (1907-1988)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Marjanal
FA. (6)

Lid sinds 2019
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
45 cm
70 cm
Starttijd:13-07-2022 om 16:25
Eindtijd:23-07-2022 om 19:06
Openingsbod € 30
ObjectlocatieWezep, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa