Christiaan Hendrik Eckhardt - Schelpenvisser op het strand
Jan Willem van Borselen - zondagmorgen wandeling
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Monotype |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie monotype van Jan van Riel. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Ophalen met passe partout, verzenden zonder. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-10-2022 om 18:45 |
Eindtijd | 2-11-2022 om 8:31 |