Jan van Riel - zonder titel

Jan van Riel - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Riel - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Jan van Riel - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1099)
  • Jan van Riel (1907-1988)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekMonotype
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraaie monotype van Jan van Riel. Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Jan van Riel (1907-1988)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2091 verkochte items
56 cm
42 cm
Starttijd:07-01-2022 om 15:30
Eindtijd:21-01-2022 om 21:06
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland