Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito

Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!
Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!Jan van Stolk - en Simon Engelhard- zeldzame schaal met sgrafito kopen? Bied vanaf 55!
  • Jan van Stolk (1920-1997)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1949
Afmetingen10 cm x 17.5 cm x 17.5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Zeldzame schaal met krasdecor- sgrafito
Keramisten samenwerking: Jan van Stolk en Simon Engelhard
Afmeting: hoog 10.5 cm,  diameter 17 cm.
Jaar: ca 1949
Conditie: prachtige staat op klein haarscheurtje na (zie foto's)

NB:Jan van stolk 1920-1997
Simon Engelhard 1925
Hun samenwerking was van 1940 tot 1955
In 1955 emigreerde Simon Engelhard naar
Nieuw Zeeland

Jan van stolk zoon van kunstenares
Sophie van der Does Willebois
En zijn stiefvader was bekend pottenbakker
Luigi de Lerma van wie jan het vak leerde.
Soms is dit in zijn werk terug te vinden.

ConditieBeschadigd

Heel klein fijn haarlijntje ( zie foto 4) Voor de rest is de schaal puntgaaf en prachtig van kleur.

Jan van Stolk (1920-1997)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (2)
Geplaatst door  Goedgevonden
FA. (1 )

99 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
17.5
10
17.5
Starttijd:16-05-2022 om 08:23
Eindtijd:24-05-2022 om 21:11
Openingsbod € 55
ObjectlocatieDoorn,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie