FA. (3)

Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125

Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!
Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!Jan van Winkel - Amstelstein (Alphen a/d Rijn) - ets oplage 125 kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
Alle items van deze verkoper (123)
  • Jan van Winkel (1951)
Jaartal1982
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen12 cm x 18 cm (h x b)
Lijst42 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125
Blad, aan de bovenrand bevestigd achter passepartout.
Achter glas, in een Barth lijst met lichte schade.

Amstelstein is een buitenplaats in Alphen a/d Rijn, waar uitgeverij Samson zich had gevestigd.

Jan van Winkel (1951)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1329 verkochte items
38 cm
42 cm
18 cm
12 cm
Starttijd:22-02-2022 om 14:18
Eindtijd:28-02-2022 om 20:08
Openingsbod€ 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland