Jan Verburg - Gezicht op de Atlas, 1978, 0/XV - Kleurenets op papier - Verkocht

Jan Verburg - Gezicht op de Atlas, 1978, 0/XV - Kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Verburg - Gezicht op de Atlas, 1978, 0/XV - Kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!Jan Verburg - Gezicht op de Atlas, 1978, 0/XV - Kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!Jan Verburg - Gezicht op de Atlas, 1978, 0/XV - Kleurenets op papier kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Jan Verburg (1943)
Jaartal1978
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen49.5 cm x 64 cm (h x b)
Lijst53 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage0 / XV

Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat

Nederland: €20,-

Belgie: €34,-

Rest EU: €42,-

(VK363537)

ConditieRedelijk

Er zitten enkele kleine bruine verkleuringen op het blad. De eerste aanduiding van oplage is uitgegumd, latere aanduiding leest: "O/XV"

Jan Verburg (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
68 cm
53 cm
64 cm
49.5 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:03-12-2019 om 15:34
Eindtijd:15-12-2019 om 22:26
monschau
15 dec. / 15:41
€ 20