Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot - Verkocht

Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!Jan Verheijen, olieverf op board, stilleven met fruit, flessen en theepot kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KunstkamerZuidoost
FA. (16)

637 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Jan Verheijen (1910)

De laatste !!

Leuk schilderij  van de schilder Jan Verheijen, die ook signeerde met Jan C. Verheijen of Jan Verheyen.

Olieverf op board. Afmeting: 50 bij 65 cm.

Signatuur: rechtsonder.

Niet gelijst. Kleine beschadiging rechtsboven, die wegvalt als het schilderij wordt ingelijst.

Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:09-10-2016 om 16:24
Eindtijd:23-10-2016 om 20:24
Biedingen (10)
Katrien62
23 okt. / 20:04
€ 17
11556
23 okt. / 14:59
€ 15
tawvangastel
19 okt. / 22:59
€ 13
Katrien62
19 okt. / 22:59
€ 11
tawvangastel
19 okt. / 22:59
€ 11
Katrien62
19 okt. / 22:58
€ 9
tawvangastel
19 okt. / 22:58
€ 7
Katrien62
18 okt. / 15:57
€ 5
11556
17 okt. / 20:37
€ 3
tawvangastel
14 okt. / 13:49
€ 1