Jan Verheijen - Olieverf op doek - Portret Martin Luther King

Jan Verheijen - Olieverf op doek - Portret Martin Luther King kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Jan Verheijen - Olieverf op doek - Portret Martin Luther King kopen? Bied vanaf 20!Jan Verheijen - Olieverf op doek - Portret Martin Luther King kopen? Bied vanaf 20!Jan Verheijen - Olieverf op doek - Portret Martin Luther King kopen? Bied vanaf 20!Jan Verheijen - Olieverf op doek - Portret Martin Luther King kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  artcol
FA. (6)

61 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Jan Verheijen (1910)

bijzonder portret martin luther king geschilderd dor Jan Verheijen

verkeerd in goede staat

doekmaat: 50 x 40

ingelijst: 63 x 52

Het kunstwerk wordt bij keuze voor verzending aangetekend en verzekerd verstuurd.

Dit item is verkocht voor 20,00

Starttijd:29-03-2018 om 01:04
Eindtijd:05-04-2018 om 01:04

Biedingen (1):

Marcello020
4 apr. / 20:22
€ 20