Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd: Jan C. Verhoeven
Jaar: 1960
Techniek: Olieverf op paneel
Tekst achterzijde: Vinkeveense Plas, gezien vanaf de Lambrechtskade Oud-Loosdrecht
Afmetingen;
Paneel: 24 x 34 cm
Incl. lijst: 38,5 x 49 cm
Het geheel is in perfecte staat.
De lijst is opzettelijk oud/doorleefd gemaakt!
Het schilderij gaat aangetekend met de post mee maar kan ook worden opgehaald.
Starttijd | 17-10-2016 om 21:00 |
Eindtijd | 31-10-2016 om 20:05 |