Jan Verhoeven (1919-1997), olieverf, Vinkeveense Plas - Verkocht

Jan Verhoeven (1919-1997), olieverf, Vinkeveense Plas kopen? Bied vanaf 150!

Verkoopprijs: € 150,00

Jan Verhoeven (1919-1997), olieverf, Vinkeveense Plas kopen? Bied vanaf 150!Jan Verhoeven (1919-1997), olieverf, Vinkeveense Plas kopen? Bied vanaf 150!Jan Verhoeven (1919-1997), olieverf, Vinkeveense Plas kopen? Bied vanaf 150!Jan Verhoeven (1919-1997), olieverf, Vinkeveense Plas kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  ilonca

78 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Jan Verhoeven (1917-1997)

Gesigneerd: Jan C. Verhoeven

Jaar: 1960

Techniek: Olieverf op paneel

Tekst achterzijde: Vinkeveense Plas, gezien vanaf de Lambrechtskade Oud-Loosdrecht

Afmetingen;
Paneel: 24 x 34 cm
Incl. lijst: 38,5 x 49 cm

Het geheel is in perfecte staat.
De lijst is opzettelijk oud/doorleefd gemaakt!

Het schilderij gaat aangetekend met de post mee maar kan ook worden opgehaald.

Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:17-10-2016 om 21:00
Eindtijd:31-10-2016 om 20:05
nicoblom
31 okt. / 20:00
€ 150