Jan Visser - litho - Stille wacht - Verkocht

Jan Visser - litho - Stille wacht kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Jan Visser - litho - Stille wacht kopen? Bied vanaf 30!Jan Visser - litho - Stille wacht kopen? Bied vanaf 30!Jan Visser - litho - Stille wacht kopen? Bied vanaf 30!Jan Visser - litho - Stille wacht kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Jan Visser (1879-1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Litho uit 1944 voorstellende een bloeiende plant met een rivierlandschap op de achtergrond.

Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 36,5 x 28 cm. Bladmaat 48,5 x 39 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:13-12-2016 om 21:18
Eindtijd:20-12-2016 om 19:18
OWK
20 dec. / 10:23
€ 30