Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
  • Jan Visser (1879-1961)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1913
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen25.5 cm x 32 cm (h x b)
Lijst39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Plaatrand 25.5x32 cm.

Achter passepartout en glas.

In een goudkleurige aluminium lijst.

in goede gebruikte staat.

Jan Visser (1879-1961)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1392 verkochte items
Alle items van deze verkoper (144)
49 cm
39 cm
32 cm
25.5 cm
Starttijd:03-09-2022 om 10:38
Eindtijd:17-09-2022 om 10:07
Openingsbod € 45
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland